
Verzendkoker DIN B0 1005x140x140
Art.nr.: 103888
Extra stevige verzendkoker in heavy-duty golfkarton met zelfklevende sluiting en openscheurdraad. Perfect voor groot formaat posters en plannen.
100% recyclebaar
CO₂-neutraal verzonden
Gecertificeerde kwaliteit
Beschrijving
Met een doorsnede van 140 mm biedt deze verzendkoker veel ruimte voor groot formaat opgerolde zendingen. Bouwtekeningen, kaarten, oversize posters of canvasprints komen kreukvrij en onbeschadigd bij de ontvanger aan.
Het bijzonder stevige golfkarton in combinatie met zij-ingrijpende binnenkleppen zorgt voor maximale vormstabiliteit. Zelfklevende sluiting en openscheurdraad maken extra verpakkingsmateriaal overbodig — snel gesloten, veilig geleverd, comfortabel geopend.
Productgegevens
| Binnenmaten | 1005x140x140 mm |
| Buitenmaten | 1035x150x150 mm |
| Gordelmaat | 163.5 cm |
| Inhoud | 23.29 l |
| Kwaliteit | 1.50 C-golf |
| DIN-formaat | DIN B0 |
| Kleur | Buiten: bruin - Binnen: bruin |
| Gewicht | 441 g |
| Stuks per pakket | 10 |
| Stuks per pallet | 360 |
| EAN / GTIN | 4255865901924 |
| MPN (fabrikantnr.) | PC P LB14.08 |
Fabrikant

packCHAMPION
Website fabrikant












