
Verzendkoker DIN A0 telescopisch 860x151x151
Art.nr.: 103880
Telescopische verzendkoker in robuust golfkarton — flexibel verstelbaar tot 2,60 m lengte. Te sluiten zonder enige tape.
100% recyclebaar
CO₂-neutraal verzonden
Gecertificeerde kwaliteit
Beschrijving
Deze telescopische verzendkoker past zich flexibel aan verschillende productlengtes aan — tot 2,60 m zonder enige tape. Ideaal voor het verzenden van vlaggen, stofrollen, gordijnroeden, hengels of extra lange plannen en posters.
Het robuuste golfkarton garandeert maximale stabiliteit, terwijl de zelfklevende sluiting en geïntegreerde openscheurdraad zorgen voor professionele verwerking. De doorlopende lengteaanpassing bespaart opslagruimte omdat er minder maatvarianten op voorraad gehouden hoeven te worden.
Productgegevens
| Binnenmaten | 860x151x151 mm |
| Buitenmaten | 975x160x160 mm |
| Gordelmaat | 161.5 cm |
| Inhoud | 24.96 l |
| Kwaliteit | 1.50 C-golf |
| DIN-formaat | DIN A0 |
| Kleur | Buiten: bruin - Binnen: bruin |
| Gewicht | 411 g |
| Stuks per pakket | 10 |
| Stuks per pallet | 460 |
| EAN / GTIN | 4255865901993 |
| MPN (fabrikantnr.) | PC P LBT14.06 |
Fabrikant

packCHAMPION
Website fabrikant












