
Wikkelverpakking, zij-instap, heavy-duty DIN B5 274x191x80
Art.nr.: 100005
Heavy-duty wikkelverpakking met zij-instap — extra stevig voor zware goederen. Met opzet-functie en randbescherming.
100% recyclebaar
CO₂-neutraal verzonden
Gecertificeerde kwaliteit
Beschrijving
De heavy-duty wikkelverpakking is ontworpen voor het verzenden van zware en gevoelige goederen. Extra stevig golfkarton in combinatie met de beproefde zij-instap en opzet-functie biedt maximale bescherming met comfortabele verwerking.
De rondom lopende randbescherming behoedt gevoelige randen en hoeken voor transportschade. Variabele vulhoogtes maken het opnemen van verschillende productdiktes mogelijk. Zelfklevende sluiting en openscheurdraad versnellen het verpakkings- en open-proces. Voor boeken, lijsten, keramiek en andere zware goederen.
Productgegevens
| Binnenmaten | 274x191x80 mm |
| Buitenmaten | 326x193x92 mm |
| Gordelmaat | 89.6 cm |
| Inhoud | 5.79 l |
| Kwaliteit | 1.25 B-golf |
| DIN-formaat | DIN B5 |
| Kleur | Buiten: bruin - Binnen: bruin |
| Gewicht | 126 g |
| Stuks per pakket | 20 |
| Stuks per pallet | 1680 |
| EAN / GTIN | 4255865900644 |
| MPN (fabrikantnr.) | PC P B02.06 |
Fabrikant

packCHAMPION
Website fabrikant












