
Wikkelverpakking, zij-instap DIN A5+ 249x165x60
Art.nr.: 104904
Wikkelverpakking met zij-instap en opzet-functie. Variabele vulhoogtes, gemaakt van stevig golfkarton. Zelfklevend.
100% recyclebaar
CO₂-neutraal verzonden
Gecertificeerde kwaliteit
Beschrijving
De wikkelverpakking met zij-instap is een veelzijdige allrounder voor boeken, catalogi, lijsten en platte goederen. De scharniervouw maakt zij-instap met opzet-functie mogelijk — de zijwanden staan op zichzelf en maken het inleggen gemakkelijker.
Variabele vulhoogtes maken de verpakking flexibel voor producten van verschillende dikte. De rondom lopende randbescherming behoedt gevoelige hoeken voor transportschade. Zelfklevende sluiting en openscheurdraad zorgen voor professionele verwerking. Plat geleverd voor ruimtebesparende opslag.
Productgegevens
| Binnenmaten | 249x165x60 mm |
| Buitenmaten | 300x175x75 mm |
| Gordelmaat | 80.0 cm |
| Inhoud | 3.94 l |
| Kwaliteit | 1.02 B-golf |
| DIN-formaat | DIN A5+ |
| Kleur | Buiten: bruin - Binnen: bruin |
| Gewicht | 85 g |
| Stuks per pakket | 20 |
| Stuks per pallet | 2520 |
| EAN / GTIN | 4255865901047 |
| MPN (fabrikantnr.) | PC P B22.04 |
Fabrikant

packCHAMPION
Website fabrikant












