
Wikkelverpakking, zij-instap DIN A4 293x235x35
Art.nr.: 104980
Wikkelverpakking met zij-instap en opzet-functie. Variabele vulhoogtes, gemaakt van stevig golfkarton. Zelfklevend.
100% recyclebaar
CO₂-neutraal verzonden
Gecertificeerde kwaliteit
Beschrijving
De wikkelverpakking met zij-instap is een veelzijdige allrounder voor boeken, catalogi, lijsten en platte goederen. De scharniervouw maakt zij-instap met opzet-functie mogelijk — de zijwanden staan op zichzelf en maken het inleggen gemakkelijker.
Variabele vulhoogtes maken de verpakking flexibel voor producten van verschillende dikte. De rondom lopende randbescherming behoedt gevoelige hoeken voor transportschade. Zelfklevende sluiting en openscheurdraad zorgen voor professionele verwerking. Plat geleverd voor ruimtebesparende opslag.
Productgegevens
| Binnenmaten | 293x235x35 mm |
| Buitenmaten | 347x238x47 mm |
| Gordelmaat | 91.7 cm |
| Inhoud | 3.88 l |
| Kwaliteit | 1.02 B-golf |
| DIN-formaat | DIN A4 |
| Kleur | Buiten: bruin - Binnen: bruin |
| Gewicht | 121 g |
| Stuks per pakket | 20 |
| Stuks per pallet | 1680 |
| EAN / GTIN | 4255865901078 |
| MPN (fabrikantnr.) | PC P B22.09 |
Fabrikant

packCHAMPION
Website fabrikant












