
Wikkelverpakking wit DIN A4 300x220x80
Art.nr.: 101324
Witte wikkelverpakking met zij-instap — representatief, stevig en met opzet-functie. Zelfklevend.
100% recyclebaar
CO₂-neutraal verzonden
Gecertificeerde kwaliteit
Beschrijving
De witte wikkelverpakking combineert de praktische zij-instap met een representatieve uitstraling. Het hoogwaardige witte oppervlak is ideaal voor verzending naar eindklanten, in cadeauverzendingen en overal waar een professionele uitstraling gewenst is.
De opzet-functie maakt vullen gemakkelijker, variabele vulhoogtes bieden flexibiliteit voor verschillende productdiktes. Zelfklevende sluiting en openscheurdraad zorgen voor efficiënte verwerking. Een elegant alternatief voor de bruine standaardverpakking.
Productgegevens
| Binnenmaten | 300x220x80 mm |
| Buitenmaten | 353x222x92 mm |
| Gordelmaat | 98.1 cm |
| Inhoud | 7.21 l |
| Kwaliteit | 1.30 B-golf |
| DIN-formaat | DIN A4 |
| Kleur | Buiten: wit - Binnen: bruin |
| Gewicht | 150 g |
| Stuks per pakket | 20 |
| Stuks per pallet | 1260 |
| EAN / GTIN | 4255865901016 |
| MPN (fabrikantnr.) | PC P B12.08 |
Fabrikant

packCHAMPION
Website fabrikant












