
Wikkelverpakking, centrale instap, SUPERSAFE DIN C4 320x260x95
Art.nr.: 100014
SUPERSAFE wikkelverpakking met centrale instap — extra beschermflappen voor maximale veiligheid. Zelfklevend.
100% recyclebaar
CO₂-neutraal verzonden
Gecertificeerde kwaliteit
Beschrijving
De SUPERSAFE wikkelverpakking biedt het hoogste beschermingsniveau in de wikkelverpakking-familie dankzij extra beschermflappen. De centrale instap met opzet-functie positioneert de goederen centraal, de SUPERSAFE-flappen fixeren en dempen ze aanvullend.
Variabele vulhoogtes maken het opnemen mogelijk van producten van verschillende dikte. Zelfklevende sluiting en openscheurdraad zorgen voor efficiënte verwerking. De optimale keuze voor high-end, gevoelige of breekbare goederen zoals keramiek, elektronica, glas en kunstvoorwerpen.
Productgegevens
| Binnenmaten | 320x260x95 mm |
| Buitenmaten | 376x270x110 mm |
| Gordelmaat | 113.6 cm |
| Inhoud | 11.17 l |
| Kwaliteit | 1.25 B-golf |
| DIN-formaat | DIN C4 |
| Kleur | Buiten: bruin - Binnen: bruin |
| Gewicht | 237 g |
| Stuks per pakket | 20 |
| Stuks per pallet | 1080 |
| EAN / GTIN | 4255865900842 |
| MPN (fabrikantnr.) | PC P B03.04 |
Fabrikant

packCHAMPION
Website fabrikant












