
Wikkelverpakking, centrale instap, hersluitbaar DIN A3 430x310x90
Art.nr.: 103574
Hersluitbare wikkelverpakking met centrale instap — drievoudige zelfklevende sluiting voor retouren. Stevig golfkarton.
100% recyclebaar
CO₂-neutraal verzonden
Gecertificeerde kwaliteit
Beschrijving
De hersluitbare wikkelverpakking met centrale instap is ontwikkeld voor e-commerce, waar eenvoudige retouren standaard zijn. De drievoudige zelfklevende sluiting maakt veilig sluiten mogelijk voor uitgaande en retourzendingen.
De centrale instap met opzet-functie positioneert de goederen centraal en omsluit ze gelijkmatig van alle kanten. Variabele vulhoogtes, openscheurdraad en stevig golfkarton ronden een doordachte verpakkingsoplossing af voor boeken, lijsten, elektronica en andere retour-relevante producten.
Productgegevens
| Binnenmaten | 430x310x90 mm |
| Buitenmaten | 480x323x105 mm |
| Gordelmaat | 133.6 cm |
| Inhoud | 16.28 l |
| Kwaliteit | 1.25 B-golf |
| DIN-formaat | DIN A3 |
| Kleur | Buiten: bruin - Binnen: bruin |
| Gewicht | 325 g |
| Stuks per pakket | 20 |
| Stuks per pallet | 640 |
| EAN / GTIN | 4255865901009 |
| MPN (fabrikantnr.) | PC P B55.06 |
Fabrikant

packCHAMPION
Website fabrikant












