
Wikkelverpakking, centrale instap DIN A3 430x310x90
Art.nr.: 100024
Wikkelverpakking met centrale instap en opzet-functie. Variabele vulhoogtes, gelijkmatige bescherming. Zelfklevend.
100% recyclebaar
CO₂-neutraal verzonden
Gecertificeerde kwaliteit
Beschrijving
De wikkelverpakking met centrale instap positioneert de goederen exact in het midden en omsluit ze gelijkmatig van alle kanten. De opzet-functie houdt de zijwanden rechtop en maakt het inleggen gemakkelijker — snel en ergonomisch.
Variabele vulhoogtes tot 80 mm maken het opnemen mogelijk van producten van verschillende dikte. FSC-gecertificeerd golfkarton, zelfklevende sluiting en openscheurdraad zorgen voor duurzame, efficiënte verwerking. Ideaal voor boeken, lijsten, bordspellen en platte elektronica.
Productgegevens
| Binnenmaten | 430x310x90 mm |
| Buitenmaten | 480x323x105 mm |
| Gordelmaat | 133.6 cm |
| Inhoud | 16.28 l |
| Kwaliteit | 1.25 B-golf |
| DIN-formaat | DIN A3 |
| Kleur | Buiten: bruin - Binnen: bruin |
| Gewicht | 323 g |
| Stuks per pakket | 20 |
| Stuks per pallet | 640 |
| EAN / GTIN | 4255865900941 |
| MPN (fabrikantnr.) | PC P B05.06 |
Fabrikant

packCHAMPION
Website fabrikant












