
Verzendzak DIN B4 bruin 285x365x30
Art.nr.: 104812
Lichte verzendzak in bruin golfkarton — 50% lichter dan massieve karton bij gelijke bescherming. Zelfklevend met openscheurdraad.
100% recyclebaar
CO₂-neutraal verzonden
Gecertificeerde kwaliteit
Beschrijving
De bruine verzendzak in golfkarton weegt tot 50% minder dan conventionele massieve-kartonzakken — bij gelijke bescherming. Dat bespaart porto- en transportkosten op elke zending zonder concessies aan de stabiliteit.
De zelfklevende sluiting maakt verpakken in seconden mogelijk zonder tape, de openscheurdraad zorgt voor comfortabel openen voor de ontvanger. Plat geleverd om ruimte te besparen is de verzendzak ideaal voor documenten, catalogi, textiel en kleine artikelen.
Productgegevens
| Binnenmaten | 285x365x30 mm |
| Buitenmaten | 375x295x32 mm |
| Gordelmaat | 102.9 cm |
| Inhoud | 3.54 l |
| Kwaliteit | 1.10 F-golf |
| DIN-formaat | DIN B4 |
| Kleur | Buiten: bruin - Binnen: bruin |
| Gewicht | 57 g |
| Stuks per pakket | 100 |
| Stuks per pallet | 4200 |
| EAN / GTIN | 4255865902426 |
| MPN (fabrikantnr.) | PC P VF04.06 |
Fabrikant

packCHAMPION
Website fabrikant












