
Verzendzak DIN A5 bruin 167x240x30
Art.nr.: 104807
Lichte verzendzak in bruin golfkarton — 50% lichter dan massieve karton bij gelijke bescherming. Zelfklevend met openscheurdraad.
100% recyclebaar
CO₂-neutraal verzonden
Gecertificeerde kwaliteit
Beschrijving
De bruine verzendzak in golfkarton weegt tot 50% minder dan conventionele massieve-kartonzakken — bij gelijke bescherming. Dat bespaart porto- en transportkosten op elke zending zonder concessies aan de stabiliteit.
De zelfklevende sluiting maakt verpakken in seconden mogelijk zonder tape, de openscheurdraad zorgt voor comfortabel openen voor de ontvanger. Plat geleverd om ruimte te besparen is de verzendzak ideaal voor documenten, catalogi, textiel en kleine artikelen.
Productgegevens
| Binnenmaten | 167x240x30 mm |
| Buitenmaten | 250x175x32 mm |
| Gordelmaat | 66.4 cm |
| Inhoud | 1.40 l |
| Kwaliteit | 1.10 F-golf |
| DIN-formaat | DIN A5 |
| Kleur | Buiten: bruin - Binnen: bruin |
| Gewicht | 290 g |
| Stuks per pakket | 100 |
| Stuks per pallet | 11000 |
| EAN / GTIN | 4255865902372 |
| MPN (fabrikantnr.) | PC P VF04.01 |
Fabrikant

packCHAMPION
Website fabrikant












