
Verzenddoos dubbelgolf DIN A5 bruin 230x165x70
Art.nr.: 400056
Extra stevige verzenddoos in bruin dubbelgolfkarton — volledig overlappend deksel voor maximale transportbescherming. Zelfklevend.
Uitverkocht
100% recyclebaar
CO₂-neutraal verzonden
Gecertificeerde kwaliteit
Beschrijving
De dubbelgolf verzenddoos in bruin biedt maximale bescherming voor zware en gevoelige zendingen. Het volledig overlappende deksel verdeelt drukbelastingen gelijkmatig en beschermt de goederen betrouwbaar, zelfs onder ruwe transportomstandigheden.
Dankzij de zelfklevende sluiting en openscheurdraad is de doos in seconden gesloten en kan de ontvanger hem eenvoudig zonder gereedschap openen. Het dubbelgolfkarton maakt extra opvulling in veel gevallen overbodig. Voor bedrijven met hoge kwaliteitseisen aan hun verzendverpakking.
Productgegevens
| Binnenmaten | 230x165x70 mm |
| Buitenmaten | 235x170x80 mm |
| Gordelmaat | 73.5 cm |
| Inhoud | 3.20 l |
| Kwaliteit | 2.10 FE |
| DIN-formaat | DIN A5 |
| Kleur | Buiten: bruin - Binnen: bruin |
| Gewicht | 85 g |
| Stuks per pakket | 50 |
| Stuks per pallet | 2100 |
| EAN / GTIN | 4255865903058 |
| MPN (fabrikantnr.) | PC P UB4.23.16.07 |
Fabrikant

packCHAMPION
Website fabrikant












