
Verzenddoos dubbelgolf DIN A3 bruin 430x310x120
Art.nr.: 400058
Extra stevige verzenddoos in bruin dubbelgolfkarton — volledig overlappend deksel voor maximale transportbescherming. Zelfklevend.
Uitverkocht
100% recyclebaar
CO₂-neutraal verzonden
Gecertificeerde kwaliteit
Beschrijving
De dubbelgolf verzenddoos in bruin biedt maximale bescherming voor zware en gevoelige zendingen. Het volledig overlappende deksel verdeelt drukbelastingen gelijkmatig en beschermt de goederen betrouwbaar, zelfs onder ruwe transportomstandigheden.
Dankzij de zelfklevende sluiting en openscheurdraad is de doos in seconden gesloten en kan de ontvanger hem eenvoudig zonder gereedschap openen. Het dubbelgolfkarton maakt extra opvulling in veel gevallen overbodig. Voor bedrijven met hoge kwaliteitseisen aan hun verzendverpakking.
Productgegevens
| Binnenmaten | 430x310x120 mm |
| Buitenmaten | 435x315x130 mm |
| Gordelmaat | 132.5 cm |
| Inhoud | 17.81 l |
| Kwaliteit | 2.10 FE |
| DIN-formaat | DIN A3 |
| Kleur | Buiten: bruin - Binnen: bruin |
| Gewicht | 312 g |
| Stuks per pakket | 30 |
| Stuks per pallet | 420 |
| EAN / GTIN | 4255865903072 |
| MPN (fabrikantnr.) | PC P UB4.43.31.12 |
Fabrikant

packCHAMPION
Website fabrikant












