
Ordnerverpakking DIN A4 wit 320x290x80
Art.nr.: 100050
Innovatieve wikkelverpakking voor DIN A4-ringmappen — met opzet-functie en variabele vulhoogtes. Zelfklevend.
100% recyclebaar
CO₂-neutraal verzonden
Gecertificeerde kwaliteit
Beschrijving
De ordnerverpakking is speciaal ontworpen voor het veilig verzenden van DIN A4-ringmappen. De innovatieve wikkelconstructie met zij-instap en opzet-functie maakt het vullen eenvoudig — plaats gewoon de ordner en wikkel de verpakking eromheen.
Variabele vulhoogtes accommoderen ruglengtes van 35 tot 80 mm. Het extra stevige golfkarton beschermt tegen drukschade en vervorming. Zelfklevende sluiting en openscheurdraad zorgen voor een efficiënte verwerking. Verkrijgbaar in bruin en wit.
Productgegevens
| Binnenmaten | 320x290x80 mm |
| Buitenmaten | 370x297x90 mm |
| Gordelmaat | 114.4 cm |
| Inhoud | 9.89 l |
| Kwaliteit | 1.25 B-golf |
| DIN-formaat | DIN A4 |
| Kleur | Buiten: wit - Binnen: bruin |
| Gewicht | 198 g |
| Stuks per pakket | 20 |
| Stuks per pallet | 1260 |
| EAN / GTIN | 4255865902020 |
| MPN (fabrikantnr.) | PC P O06.01 |
Fabrikant

packCHAMPION
Website fabrikant












