
Briefdoos DIN A5 bruin 215x155x15
Art.nr.: 104564
Stevige briefdoos in milieuvriendelijk bruin golfkarton. Brievenbusvriendelijk, porto-optimaal en met zelfklevende sluiting. Plat geleverd.
Uitverkocht
100% recyclebaar
CO₂-neutraal verzonden
Gecertificeerde kwaliteit
Beschrijving
De bruine briefdoos combineert de stabiliteit van een doos met het gemak van een envelop. Gemaakt van licht, milieuvriendelijk golfkarton past hij comfortabel door standaard brievenbussen en is ideaal voor porto-optimale verzending als grote of maxi-brief.
Plat geleverd kan de doos in seconden worden opgezet. De dubbelzijdige zelfklevende sluiting maakt flexibel sluiten mogelijk, de openscheurdraad zorgt voor schoon openen. Perfect voor monsters, boeken, catalogi en kleine artikelen in e-commerce en kantoorpost.
Productgegevens
| Binnenmaten | 215x155x15 mm |
| Buitenmaten | 222x159x19 mm |
| Gordelmaat | 57.8 cm |
| Inhoud | 671 cm³ |
| Kwaliteit | 1.10 F-golf |
| DIN-formaat | DIN A5 |
| Kleur | Buiten: bruin - Binnen: bruin |
| Gewicht | 40 g |
| Stuks per pakket | 100 |
| Stuks per pallet | 8000 |
| EAN / GTIN | 4255865901184 |
| MPN (fabrikantnr.) | PC P BB02.02-2 |
Fabrikant

packCHAMPION
Website fabrikant












